Tapetáři Praha | Lakýrníci Praha

Tapetářské a lakýrnické práce

Nabízíme lakování a lakýrnické práce
V souvislosti s jinými rekonstrukčními pracemi vám naše firma může nabídnout i provedení lakování a lakýrnických prací, nátěr oken, zárubní, dveří.
I když v současné době poptávka po těchto pracích klesá - okna je ekonomičtější s výhledem do budoucnosti vyměnit a dveře se nahrazují novými s obložkovými zárubněmi – přece jen je nutné při rekonstrukci bytu minimálně obnovit nátěr topení a mnohdy je možné místo výměny zachovalejší dveře a zárubně natřít.
Lakování dveří, zárubní, oken, radiátorů
Pokud plánujete rozsáhlejší rekonstrukci vašeho bytu, mohu Vám zajistit v rámci základního balíku prací i lakování a lakýrnické práce. Nemusíte si tak pro práce menšího rozsahu shánět další dodavatelskou firmu na lakování. To je pro vás jednodušší organizačně, časově i finančně. V případě zájmu o provedení rekonstrukce bytu i včetně lakýrnických prací nás kontaktujte pro cenovou nabídku zdarma
Realizace lakýrnických prací patří mezi naše další doplňkové služby. Poradíme Vám ve výběru vhodných nátěrových hmot podle skutečnosti, zda se jedná o nátěry  v exteriéru nebo interiéru, samozřejmě vždy s přihlédnutím k požadavkům zákazníka. Rozdílné jsou nároky na povrchovou úpravu dveří, oken, příp. jiných částí v bytě, kancelářských či dílenských provozech anebo v reprezentačních prostorách a jiné na nátěr vrat garáže, zábradlí, okenního parapetu nebo zahradního altánu.

Provádíme též specifické tapetářské práce na přání zákazníka

Podrobnosti »