Zedníci Praha | Zednické práce Praha

Zednické práce

Zednické a obkladačské práce
Provádíme zednické, obkladačské, stavební a přípravné práce, rekonstrukce bytových i nebytových prostorů, úpravy a rekonstrukce koupelen. Dále se zabýváme rekonstrukcemi celých nemovitostí od A do Z

Stavební práce
- zednické práce (betonování podlah, výstavba příček, nahazování omítek, štukování)
- obkladačské práce (pokládka dlažeb a obkladů v bytových domach a komerčních prostorech)
- rekonstrukce koupelen
- sádrokartonářské práce (stropy, příčky)
- malířské práce

Zabýváme přestavbami a rekonstrukcemi bytových jader v panelových a zděných domech.
Mít pěkně zařízenou koupelnu, WC či jinou část bytu je snem mnoha lidí. Zejména obyvatelé panelových domů by o tom mohli říci své. Uniformní, nevzhledná umakartová jádra, navíc jedno jako druhé. To lze ale dnes snadno změnit.

Není problém zcela změnit půdorys stávající koupelny. I v panelovém domě se dá vybudovat krásná, velká koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem. Není problém zcela změnit uspořádání bytu (průchod v nosném panelu, odbourání příček, atd.).
Dodávka prací je u naší firmy kompletní. Doba trvání prací je při provádění rekonstrukce koupelny 8 až 10 kalendářních dnů. Vyjádření statika a stavební povolení v případě zájmu zákazníka zařídíme. Jediná Vaše starost je vybrat si předběžně odstín obkladu a zařízení koupelny.

Jakmile se dozvíme Vaši představu, tak vytvoříme počítačový návrh a Vaší představě dáme přesný tvar. Poté již budeme moci vypočítat i cenu celé realizace


Podrobnosti »